Avantazhet tona
Më shumë Njohje

E dëshmuar se ndajnë më shumë profesione në treg dhe reputacion më të lartë me produktet tona.

Cilësi e mirë

Produkte me cilësi të mirë dhe standarde gjermane të inspektimit.

Shërbim i mirë

OEM & ODM, Dizajni i Paketimit, Shërbimet Lo-gistic 24H bazuar në përvojën tonë më shumë se 20 vjeçare të biznesit jashtë shtetit.

Produkte të reja

Duke dëgjuar klientët tanë dhe duke gërmuar në treg, duke publikuar vazhdimisht 6-7 produkte të reja çdo vit.

Kapaciteti R&D

15 inxhinierë që punojnë në këtë industri për më shumë se një dekadë dhe bashkëpunojnë me pesë institute bujqësore të nivelit të parë në Kinë.

Certifikimi i fabrikës

Fabrika ka marrë certifikata BSCI dhe ISO 9001 dhe produktet kanë marrë certifikata CE/RoHS/REACH/ETL.

Udhëzues për bimët
Ushqimore/Bime zbukuruese

Pavarësisht nëse jeni një kopshtar me përvojë ose një fillestar, udhëzuesi ynë ofron një mori informacionesh mbi kujdesin e bimëve, teknikat e kopshtarisë dhe recetat e thjeshta për t'u ndjekur duke përdorur përbërës të freskët, të rritur në shtëpi. Le të fillojmë me Udhëzuesin e bimëve J&C!

Vazo bimore
Dekorimi

A mendoni se vazot e zakonshme janë të mërzitshme? Ne ofrojmë një shumëllojshmëri materialesh miqësore me mjedisin për dekorimin e vazove me lule, dhe ju mund të ndryshoni pamjen e vazos së luleve në çdo kohë sipas disponimit tuaj, mjedisit të shtëpisë dhe pushimeve. Ata mund të dekorojnë më mirë shtëpinë tuaj.

Na kontaktoni

Ne jemi të etur për të marrë çdo reagim nga qëllimi ynë i veçantë është të ofrojmë produkte dhe klientë të vlefshëm dhe të denjë dhe të ofrojmë shërbimin tonë më të mirë me një ndalesë. Veset për klientët tanë.

Kam nevojë për ndihmë?
24 orë në internet
+86 0571 89803226