Нашите Предности
Повеќе препознавање

Докажано е дека споделува повеќе пазарно занимање и поголема репутација со нашите производи.

Добар квалитет

Производи со добар квалитет и германски стандарди за проверка.

Добра услуга

OEM & ODM, дизајн на пакување, Lo-gistic 24h услуги засновани на нашето повеќе од 20-годишно искуство во странство.

Нови Продукти

Слушање на нашите клиенти и копање на пазарот, постојано објавувајќи 6-7 нови производи секоја година.

R&D капацитет

15 инженери кои работат во оваа индустрија повеќе од една деценија и соработуваат со пет земјоделски институти од прво ниво во Кина.

Фабричка сертификација

Фабриката се здоби со сертификати BSCI и ISO 9001, а производите добија сертификати CE/RoHS/REACH/ETL.

Нашите способности за истражување и развој
Професионално поле за садење
Упатства за растенијата
Јастиви/декоративни растенија

Без разлика дали сте искусен градинар или почетник, нашиот водич нуди мноштво информации за нега на растенијата, техники за градинарство и рецепти кои се лесни за следење користејќи свежи, домашни состојки. Ајде да започнеме со Водичот за растенијата J&C!

Саксија за растенија
Декорација

Дали мислите дека обичните саксии се здодевни? Обезбедуваме разновидни еколошки материјали за украсување на саксии, а изгледот на саксијата можете да го промените во секое време според вашето расположение, домашна средина и празници. Тие можат подобро да го украсат вашиот дом.

Контактирајте не

Ние сме желни да добиеме какви било повратни информации од нашата специјална цел е да обезбедиме вредни и достојни производи и сервери и да дадеме се од себе да понудиме едношалтерска услуга. Пороците кон нашите клиенти.

Треба помош?
24 часа онлајн
+86 0571 89803226

24 часа онлајн

Доколку имате прашања за тоа како да одгледувате растенија со светлина, можете да проверите и кај нашиот продажен тим.

Испрати барање